Catering Hizmeti

Catering Hizmeti

  • Admin
  • 28-Mayıs-2018
  • 1864 görüntüleme

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası işyeri ve okullara sunduğu personel yemeği hizmetinin yanı sıra düğün, nişan, sünnet gibi yemekli organizasyonlarınızda da uzman kadrosu, modern ekipmanları ve istekleriniz doğrultusunda  hazırlanan  zengin menüleri  ile hizmetinizdedir.

Günümüzde bireylerin iş, eğitim ve sosyal yaşamlarındaki değişiklikler insanların birçoğunun ev dışında, başkaları tarafından hazırlanan yiyeceklerle beslenmesine yol açmıştır. Sakarya Filiz Yemek Fabrikası, bu konuda üstüne düşen görevi toplu beslenme adına tamamen standartlara uygun olarak hijyen ve sanitasyonu en üst seviyede olan sağlıklı bir toplu beslenme faaliyetinde bulunmaktadır.

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası toplu beslenme hizmetlerinin en önemli birimi ve kısmı olan üretim aşamasında gıda mühendisleri kontrolünde, uzman ve deneyimli personelleriyle, titiz bir çalışma zincirini takip etmektedir. 

Sakarya Filiz Yemek Fabrikası damak tadınıza uygun yemeklerini ve tatlılarını seçkin markaların kaliteli malzemeleriyle hijyenik bir ortamda hazırlayıp en uygun fiyatlarla  hizmetinize sunmaktır